+90 232 3628585

Caher Dudayev Bulvarı İlkadım Apt. No:70 D:1 Karşıyaka - Mavişehir İzmir

info@bizdiamondgroup.com.tr

Bİz Diamond Gayrİmenkul KURUMSAL

HAKKIMIZDA

Ticaretin tarihsel yolcuğunda pek çok bilgi ve tecrübeyi arşiv hazinesinin tamda ortasında bulduğumuz sürecimizde tecrübeyi bilgiyi hem alaylı hemde kurumsal yapıların içerisinde edinerek bireysel anlamda sürdürdüğümüz faaliyetlerimizi BİZ DIAMOND GROUP GAYRİMENKUL PAZARLAMA İÇ VE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ çatısı altında birleştirdik.

Emine FINDIK & Mesut GENCER ortaklığında kurulan şirketimiz günümüz piyasa koşullarıyla birlikte değişen ülke ve dünya düzeniyle ihtiyaçlara cevap verebilecek ölçeklerde planlanarak özellikle ülkemizdeki ortaklık yapıları ve süreleri incelenerek kurulmuştur. Beş farklı iş kolunun planlandığı şirketimiz bünyesinde önceliği gayrimenkul sektörüne vererek faaliyetlerimizi ilerleyen ve planlanan sürede inşaat, otomotiv, medya ve eğitim alanlarında sürdürmeyi hedeflemekteyiz.

On yılı aşkın sürede, hizmet sektöründeki gayrimenkul tecrübe ve birikimimizi İzmir’den başlayarak yedi bölge seksenbir il hedefimiz ile birlikte Ortadoğu, Asya ve Avrupa’da “ yenilikçi, güven, güç ve şeffaflık” ilkelerimizle marka bilinirliği ve farkındalığımızı oluşturarak FRANCHİSİNG kuruluşlarımızı gerçekleştirmek en büyük hedefimiz.

Şirketimiz bünyesinde kurduğumuz BİZ DIAMOND AKADEMİ birimimizle Ar-Ge çalışmalarına önem vererek kurumsal kimliğimizin sahiplenilerek uzman kadrolarımızın gelişimi noktasında eğitim faaliyetlerimizi sürdüreceğiz. Amacımız kendisini ve mesleğini bilen bireyler yetiştirerek kurumumuza ve sektörümüze kaliteli uzman gayrimenkul danışmanları kazandırmaktır. Sektörün gelişimine olumlu katkılar sunacak şirketimiz uzun soluklu ticari yaşam planlaması ile her türlü alt yapısını hazırlayarak önceliğimiz gayrimenkul alanında hizmet vermektedir.

“Sen neredeysen biz oradayız” sloganımızla çıktığımız yolculuğumuzda danışmanlık hizmetimizle gayrimenkul sektörünün yenilikçi kaliteli hizmette öncüsü olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Yerli sermaye ile bilgi ve tecrübenin birleştiği BİZ DIAMOND GROUP GAYRİMENKUL PAZARLAMA İÇ VE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ yerli ve milli kuruluştur.

image